KÖROĞLU İNŞAAT

''Doğaya ve İnsana değer veren projeler''

Yönetim Kurulu Başkanımız Mimar Yaşar Köroğlu tarafından 1988 yılında kurulan Köroğlu İnşaat, modern zamanın ruhundan ve doğadan ilham alarak, kent kültürüyle senkronize olan başarılı projelere imza atmıştır. Kent kültürüyle olan bu uyumlu kabiliyetimizi projelerimize yansıtmamız, konutu sadece mekansal bir faktör olarak değerlendirmediğimizin en önemli göstergesidir. Gelişen teknolojileri göz önünde tuttuğumuz, insanı merkeze koyduğumuz ve yine insanının ihtiyaçlarını karşılayacak projelerimiz, her defasında bizi bir üst seviyeye taşımaktadır. Doğaya ve insana değer veren projeler yaratmak; fiziki konumdan ulaşım kolaylıklarına, sosyal olanaklardan güvenliğe kadar her alanda detaylı düşünmek demektir. Hedefimiz; geleceğe yatırım yaparak, sürdürülebilir, daha iyi bir yaşam için en iyi koşulları oluşturup, inşa ettiğimiz her yapıyla içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de insan hayatına dokunan, hayatı iyiden daha iyiye taşıyan, farklı beklentileri özgün mühendislik çözümleriyle karşılayan ve her şeyden önemlisi şehir yaşamında fark yaratan konut konseptleri üreterek ilham veren bir marka olmak.

Misyonumuz

Daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir anlayışla doğayı ve insan sağlığını gözeterek, hizmet sunduğu kişi ve toplumların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmak.

Hakkımızda
Hakkımızda