Avm Yatırım & Geliştirme

AVM & YATIRIM GELİŞTİRME

Köroğlu Gayrimenkul, alışveriş merkezi yatırım ve geliştirme projelerini kendi markası altında yapılandırmıştır. Bu bağlamda Kaşmir Center ve Atlantis Avm projelerini başarı ile tamamlamış, bölge halkının hizmetine sunmuştur.

Köroğlu Gayrimenkul tarafından yönetimi ve kiralaması yapılan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkentlilerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine, yeme-içmeden eğlenceye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aralarında Migros, Media Markt, Paribu Cineverse, restoran ve kafe-bistroların da bulunduğu 152 yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor.

Köroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Kaşmir Center ise; ‘alışverişe ferah bir bakış’ mottosu ile Eryaman halkının hizmetine sunulmuştur. Sosyal Donatı ve yeşil alan açısından zengin olan proje, Ankara'nın en önemli eğlence merkezlerinden biri olan Göksu Parkına komşu olup ferah bir alışverişi keyfi sunmaktadır. Bir çok lezzet markasını barındıran teras alanları, açık mağaza konsepti ile oluşturulan ferah alışveriş keyfini sunan Kaşmir Center, şehirde ihtiyacınız olan 68 yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor.

Avm Yatırım & Geliştirme
Avm Yatırım & Geliştirme